Konteyner Wc Duş

Gerek maden sektörü gerekse de inşaat sektörü, çok hızlı bir şekilde gelişiyor. Merkezden uzak iş platformu oluşturmak, firmaların yetki ve sorumluluklarını daha geniş hale getiriyor. Özellikle personelin konaklama ihtiyacını karşılamak için, eksiksiz bir hizmet prefabrik yöntemlerle rahatlıkla sağlanıyor. Zaruri bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkan WC duş konteyner, oldukça gerekli ve kaliteli bir hizmetin çok önemli parçası. İhtiyaçların yerinde ve zamanında karşılanması için kullanılan teknoloji, tüm insanlara yardımcı oluyor. Son derece rahat ve ihtiyaçları zamanında karşılama konusunda avantaj sağlayan WC duş konteyner, özellikle şantiyelerin en vazgeçilmez unsurlarından biri haline geldi.

Sizler Hayal Edin Bizler Hayallerinizi Gerçekleştilerim

Yaptıklarımız Yapaçaklarımızın Teminatıdır.

Yapımı Tamamlananlardan Bazıları

Sav Konteyner & Prefabrik

Hermevsim Sizlerle
SAV

 

Şantiye konteyneri

Bina, baraj, maden, yol yapım gibi çeşitli şantiyelerde inşaat süresince şantiye çalışanlarının geçici barınması amacıyla kullanılan, şantiyenin zorlu şartlarına dayanıklı konteynerlerdir.

Şantiyelerde çalışma ofisi, yemekhane, yatakhane, mutfak, çamaşırhane gibi birçok farklı işlevde kullanılan şantiye konteyneri inşaat firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Ürettiğimiz şantiye konteyneri elektrik tesisatı, aydınlatma armatürü, istenilen plana göre mutfak tezgahı ve su tesisatı ile kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Üretimini Yaptığımız Şantiye Konteyner Ürünleri

Mühendis Yaşam Konteyneri
İşçi Kampları
Personel Yemekhanesi
Personel Yatakhanesi
Şantiye Çalışma Ofisi
Toplantı Odası
İbadethane

Sizler Hayal Edin Bizler Hayallerinizi Gerçekleştilerim

Yaptıklarımız Yapaçaklarımızın Teminatıdır.

Yapımı Tamamlananlardan Bazıları

Sav Konteyner & Prefabrik

Hermevsim Sizlerle
SAV

 

Özel tasarım konteyner

Güvenli yaşam alanının en doğru adresi olan Sav Konteyner, özel tasarım konteyner ile birlikte tüm ihtiyaçları yerinde ve zamanında karşılıyor. Gerek profesyonel bir iş alanı gerekse de gösterişli bir yaşam mekânı elde etmek, uzman çalışmaları ve firmaların rekabet ile mümkün hale geldi. Uygun fiyatlı seçenekleri ile birlikte tamamen zevkinize göre ayarlanmış olan iyi bir özel tasarım konteyner, pek çok insanın hayal dahi edemeyeceği olağanüstü bir teknolojiyi temsil ediyor. Görsel olarak insanların tüm ihtiyacını karşılayacak seçenekler muhteşem bir yapı tekniği ile desteklenmekte. Uzman ekiplerinin üzerinde hassas çalışmalar yürüttüğü özel tasarım konteyner, verimli ve kaliteli bir kullanım alanı olarak da dikkat çekiyor.

Sizler Hayal Edin Bizler Hayallerinizi Gerçekleştilerim

Yaptıklarımız Yapaçaklarımızın Teminatıdır.

Yapımı Tamamlananlardan Bazıları

Sav Konteyner & Prefabrik

Hermevsim Sizlerle
SAV

 

Konteyner yaşam üniteleri hayatın her alanında

Konteyner yaşam alanlarının lider üreticisi Sav Konteyner, tecrübe ve birikimlerini teknolojik üretimle birleştirerek hayatı kolaylaştıran yapılar sunuyor. Modüler yaşam üretimlerimiz güvenle kullanılıyor.

Başta işçi şantiye çözümlerinde modüler işçi kampları olmak üzere, ofisten eve bir çok alanda kullanılabilen tasarım ve modellerde imal edilen Sav konteynerin kullanım alanları arasında; yönetim binaları, belediye ve diğer kamu kuruluşları ek hizmet binaları, eğitim binaları, hastane yapıları, aile sağlığı merkezi binaları, yemekhane ve yatakhane binaları, sosyal tesis binaları, satış ve pazarlama ofisleri, gsm kabinleri, spor tesisi ve klüp binaları, anaokulları, askeri tesis yapıları, labaratuar ve görüntüleme merkezi üniteleri, wc duşlar, araştırma merkezi yapıları, polis ve jandarma merkezi binaları gibi bir çok yapı yer almaktadır.

Sizler Hayal Edin Bizler Hayallerinizi Gerçekleştilerim

Yaptıklarımız Yapaçaklarımızın Teminatıdır.

Yapımı Tamamlananlardan Bazıları

Sav Konteyner & Prefabrik

Hermevsim Sizlerle
SAV

 

KONTEYNER OFİS ÇÖZÜMLERİ

 İşçi şantiyelerinde, alt yapı ve üst yapı şantiyelerinde endüstriyel hızlı ve pratik çözüm olarak kullanılmaktadır. Standart planlar ile sabit kalınmadan konteynerler müşterimizin istediği yönde şekillendirilmektedir.

Kullanım amacına göre, tek katlı, iki katlı ve üç katlı olarak alternatif üretimler yapılabilmektedir. Konteynerler nakliye ve montaj kolaylığı sağlayan yapılardır. Kullanım amacı, kullanım yeri ve kullanım şekillerine göre konteynerler, demonte ve birleşimli olarak üretilebilmektedir.

Sizler Hayal Edin Bizler Hayallerinizi Gerçekleştilerim

Yaptıklarımız Yapaçaklarımızın Teminatıdır.

Yapımı Tamamlananlardan Bazıları

Sav Konteyner & Prefabrik

Hermevsim Sizlerle
SAV

 

FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedin

Ara

Neden Konteyner?

Yapı ve inşaat sektörünün simgelerinden birisi olan konteynerler sağladığı bir çok avantaj ile en çok tercih edilen hazır yapılar olarak tercih edilmektedir. Konteyner çeşitlerinin tercih edilme hususunda öne çıkan özellikler şu şekilde sıralanabilmektedir.
 
  • Üretimi hızlıdır.
  • Düşük maliyetlidir.
  • Farklı iklim koşullarında dayanıklılık göstermektedir.
  • Kaynaksız birleşimi ile daha diğer çeşitlere göre mukavemeti yüksektir.
  • Deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklıdır.
  • Fibercement levhalar ile yanmaz, sudan etkilenmez.
  • Yüksek kalitededir.
  • Sevkiyatı kolaydır.
  • Bir çok kez kullanılmaktadır.
  • Yükleme ve montaj kolaylığı sağlamaktadır.

 Prefabrik Nedir? 

İngilizce prefabricate (parçaları önceden hazırlamak) kelimesinden dilimize yerleşmiş prefabrike kavramı; yapıyı oluşturan tüm parçaların önceden fabrika ortamında ön üretiminin yapılarak, montajın yapılacağı yere nakledilerek, daha önceden statik hesaplamaları yapılmış parçaların montajının yapılmasının ardından oluşan yapıların genel adıdır.

Ülkemizde bu kavram Gölcük, Düzce ve Van depremlerinin ardından önem kazanmıştır. Bir çok avantajı ile betonarme yapıların yerine tercih edilen hazır yapılar denildiğinde ilk akla gelen ürünler prefabrike ev çözümleridir. Bunun yanında bir çok amaç için kullanılmaktadır. Bunların başlıcaları: şantiye yapıları, ofisler, sosyal tesisler, okullar, hastaneler, kamp yapıları, askeri yapılar olarak sıralanabilir.

Frigorifik Kasa

Lojistik alanlarda kullanılan araçlar için genellikle frigorifik kasa kullanımı tavsiye edilmektedir. Bu tür ürünler teknolojik olarak üstün standartlarda olduğu için sağlık koşullarına da uygun olan nakliye fırsatı sunmaktadır. Yüzey dayanıklılığı çok yüksek olan ürünlerdir. Üretimde kullanılan teknikle son derece uyumlu olan kimyasal maddeler wet in wet teknolojisiyle bir araya getirilmiştir. Bu teknolojilerin bir araya gelmesiyle panellerin hem iç hem dış yüzeylerinde kullanımı sağlanan cam takviyeleri de polyester olarak seçilmiştir. Bu yönleri ile nakliyesi yapılacak olan ürünlerin hava koşullarından etkilenmesinin önüne geçilmiştir. Mobil nitelik taşıyan frigorifik kasa, dış çerçevelerinde ise özel olarak dizayn edilmiş eloksallı alüminyum profil kullanımı yapılmıştır. Bu özellik sayesinde ortam sıcaklığı korunmaktadır. Arka kapının dış çerçeve ile uyumlu yapısı da gözlerden kaçmamaktadır. Öyle ki  kaliteli paslanmaz çelik malzeme kullanımına paralel olarak nakliyatı yapılması planlanan ürünlerin soğutucu ya da ısıtıcı aracı olarak kullanıldığı da gözlemlenmektedir. Bu nedenle nakliye firmaları tarafından birincil olarak seçilen malzemelerden biri haline geldiğini söylemek mümkün olacaktır.

Copyright ©2021 www.sav.com.tr - Tüm Hakları saklıdır - Sav Konteyner & Prefabrik Yapı HD
f t g m

Kalite Politikamız

Üstün özelliklere sahip yüksek kaliteli ürünlerimizle müşteri memnuniyetini ön planda ve en üst seviyede tutmak, kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. Bu alanda sürekli olarak yenilikleri takip ederek gerek teknoloji gerekse ürün kalitesi çerçevesinde gelişimi sürdürmek, bunu gerçekleştirirken yasal mevzuatlar çerçevesinde güçlü bir takım çalışması anlayışını benimseyerek şirketimizin başarısını daha yüksek seviyelere çıkarmak, başarı eğitilmiş insanla elde edilebilir anlayışı ile çalışan personelimizin eğitimine önem vererek her anlamda sektörün lider kuruluşu olmak ve bunu korumak kalite politikamızın hedefidir.

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Firmamızın faaliyet sürdürdüğü sektöründe, sunmakta olduğumuz ürün, hizmet ve benzeri tüm faaliyetlerimizde; “gelen istekler doğrultusunda müşterilerimizle daha iyi ilişkiler kurmayı, aramızdaki iletişimin daha da güçlenmesi için yasal mevzuatlara bağlı kalmak ve ekonomik şartları göz önünde bulundurmak, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı da sürece dahil etmek koşuluyla, tarafımıza ulaşan şikayetleri kısa sürede çözümlemeyi, ürün ve hizmet kalitemizi de temel ilkeler doğrultusunda geliştirmeyi taahhüt ediyoruz.”

Sürdürülebilirlik ve Çevre Politikamız

Birleşmiş Milletler Çevre ve Kalkınma Komisyonu’nun 1987 yılı tanımına göre:

“İnsanlık, gelecek kuşakların gereksinimlerine cevap verme yeteneğini tehlikeye atmadan, günlük ihtiyaçlarını temin ederek, kalkınmayı sürdürülebilir kılma yeteneğine sahiptir.”

Doğal çevre eski bir kızıl derili ata sözünde de belirtildiği gibi bizlere atalarımızdan miras kalmamıştır. Bizler doğayı çocuklarımızdan ödünç aldık. Bu nedenle gelecek nesillere nasıl bir çevre bırakacağımız oldukça önemlidir. Bu noktada sürdürülebilirlik kavramı büyük önem kazanmaktadır.