hakkımızda

 

Sav Otomotiv inşaat Mak. Plastik Demir Çelik ithalat İhr. San. ve tic. Ltd. Şti.  kendi özkaynaklarıyla kurulan bir firmadır. Konteyner, Prefabrik ve Firogo Kasa sektöründe, mühendislik-proje-taahhüt-Üretim -satış ve montaj konularında bünyesinde bulundurduğu geniş uzman kadrosu ile hizmetine devam etmektedir. Ana ilke olarak KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ esas alınmıştır. Sav Otomotiv inşaat Mak. Plastik Demir Çelik ithalat İhr. San. ve tic. Ltd. Şti. kendi haklarıyla muhatap olduğu özel ve tüzel kişilerin haklarının kutsal olduğunu kendisine prensip kabul etmiş ve hiç bir zaman bundan taviz vermeden faaliyetlerine devam etmeyi kendisine amaç edinmiştir.

VİZYONUMUZ 

Sunduğu hizmet ve personel kalitesi ile bölgesinde en iyi ve en güvenilir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ

Tamamladığı başarılı projeleri geliştiren. Satış, satış sonrası hizmet ve etkin servis anlayışı içerisinde farklı müşterilerin ihtiyaçlarına en son teknolojiyi kullanarak farklı çözümler sunmak, bu sayede pazara yön vermek. Topluma duyarlı olarak onların güven ve desteğini kazanmak. 
Birlikte çalıştığı ekipleri ve kendi insan kaynaklarını yüksek performanslı bir takım haline dönüştürmek Sav Konteyner & Prefabrik ın misyonudur. 


DEĞERLER

* Değişime ve gelişime açıklık
* Çevreye ve insana saygı
* Takım çalışmasına olan inanç
* Güveninirlik
* Şeffaflık
* Bütünlüklük
* Dinamizm

STRATEJİK HEDEFLER


* Doğu Anadolu Bölgesi'nde Konteyner ve Prefabrik yapı sistemlerinde ilk sıradaki yerini korumak;
* Serbest pazar koşullarının oluşumuna katkıda bulunup ,etkin ve bağımsız olarak, kendi alanındaki tüm faaliyetlerde söz sahibi olmak
* Türkiye'nin en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatla sunmak
* Müşteri memnuniyetini arttırmak.
* Stratejik işbirlikleri oluşturmak.
* Yönetimde kalite anlayışını benimseyen ,ortak kültürü paylaşan ,istikrarlı yapıya sahip ,dinamik ve kurumsal bir organizasyon oluşturmak,
* Çevreye saygı ile, çalışan güvenliğini ön plan da tutmak ve içinde yer alınan toplumun gelişimine katkıda bulunmak.
* Çalışan etkinliğini ve memnunıyetini arttırmak

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Firmamızın faaliyet sürdürdüğü sektöründe, sunmakta olduğumuz ürün, hizmet ve benzeri tüm faaliyetlerimizde; “gelen istekler doğrultusunda müşterilerimizle daha iyi ilişkiler kurmayı, aramızdaki iletişimin daha da güçlenmesi için yasal mevzuatlara bağlı kalmak ve ekonomik şartları göz önünde bulundurmak, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı da sürece dahil etmek koşuluyla, tarafımıza ulaşan şikayetleri kısa sürede çözümlemeyi, ürün ve hizmet kalitemizi de aşağıda temel ilkeler doğrultusunda geliştirmeyi taahhüt ediyoruz.”

 • Erişebilirlik: Başvurular pazarlama ve satış bölümüne yapılabilir.

 • Şeffaflık: Başvurular pazarlama ve satış bölümünün telefon/fax numaraları ya da web adresi aracılığı ile yapılabilir.

 • Cevap verebilirlik: Başvurularınız alındıktan sonra size fax, tel ve/veya email yoluyla geri dönüş yapılacaktır.

 • Objektiflik: Başvurular adil ve önyargısız bir şekilde değerlendirilir.

 • Gizlilik: Başvuru sahibinden alınan bilgiler hiçbir bölüm ve departmana ya da üçüncü şahıslara iletilmez.

 • Müşteri odaklılık: Memnuniyetini sağlamaya çalıştığımız müşterimizin beklentilerini; şirket politikası ve yasal mevzuat çerçevesinde kısa zamanda karşılamak ve haklarını korumak konusunda özen gösterilmektedir.

 • Hesap verebilirlik: Gelen başvurular değerlendirilip geri dönüşleri kısa zamanda yapılır.

 • Ücret: Başvurular değerlendirilirken başvuru sahibinden ücret talep edilmez.

 • Sürekli İyileştirme: Sürekli iyileştirme felsefesiyle, her müşteri şikayetini ar-ge için bir fırsat kabul ederek sürecin daha iyi yönetilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedeflemekteyiz.

 

Sürdürülebilirlik ve Çevre Politikamız

Birleşmiş Milletler Çevre ve Kalkınma Komisyonu’nun 1987 yılı tanımına göre:

“İnsanlık, gelecek kuşakların gereksinimlerine cevap verme yeteneğini tehlikeye atmadan, günlük ihtiyaçlarını temin ederek, kalkınmayı sürdürülebilir kılma yeteneğine sahiptir.” 

Doğal çevre eski bir kızıl derili ata sözünde de belirtildiği gibi bizlere atalarımızdan miras kalmamıştır. Bizler doğayı çocuklarımızdan ödünç aldık. Bu nedenle gelecek nesillere nasıl bir çevre bırakacağımız oldukça önemlidir. Bu noktada sürdürülebilirlik kavramı büyük önem kazanmaktadır.

Sav Otomotiv inşaat Mak. Plastik Demir Çelik ithalat İhr. San. ve tic. Ltd. Şti devamlı olma yeteneği olarak adlandırılan sürdürülebilirlik kavramını benimsemiştir. Sav Otomotiv inşaat Mak. Plastik Demir Çelik ithalat İhr. San. ve tic. Ltd. Şti. üretim sistemlerinin gelişiminde yenilenebilir enerji kaynaklarını verimli kullanarak, doğaya karşı sorumluluğunun bilinciyle çevresel sürdürülebilirliği hedeflemektedir. Aynı zamanda doğal enerjinin verimli kullanımı ile ülke ekonomisine de katkı sağlanmaktadır. Ar&Ge ve Ür&Ge faaliyetlerinde kaliteyi üretirken, bilinçli tüketmeyi hedeflemektedir. Bu anlayış ile ülkeye katma değer sağlamakta, sürdürülebilir kalkınma yaklaşımı ile de çevresel devamlılığı sağlamaktadır.

Her aşamada üstün kaliteyi hedefleyen toplam kalite yönetimi anlayışı ile ürün ve hizmetlerini değerli müşterilerine sunan Sav Konteyner & Prefabrik Yapı, her alanda sürdürülebilirlik kavramını bir bütün olarak ele almaktadır.

 

Kalite Politikamız

Üstün özelliklere sahip yüksek kaliteli ürünlerimizle müşteri memnuniyetini ön planda ve en üst seviyede tutmak, kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. Bu alanda sürekli olarak yenilikleri takip ederek gerek teknoloji gerekse ürün kalitesi çerçevesinde gelişimi sürdürmek, bunu gerçekleştirirken yasal mevzuatlar çerçevesinde güçlü bir takım çalışması anlayışını benimseyerek şirketimizin başarısını daha yüksek seviyelere çıkarmak, başarı eğitilmiş insanla elde edilebilir anlayışı ile çalışan personelimizin eğitimine önem vererek her anlamda sektörün lider kuruluşu olmak ve bunu korumak kalite politikamızın hedefidir.

FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedin

Ara

Neden Konteyner?

Yapı ve inşaat sektörünün simgelerinden birisi olan konteynerler sağladığı bir çok avantaj ile en çok tercih edilen hazır yapılar olarak tercih edilmektedir. Konteyner çeşitlerinin tercih edilme hususunda öne çıkan özellikler şu şekilde sıralanabilmektedir.
 
 • Üretimi hızlıdır.
 • Düşük maliyetlidir.
 • Farklı iklim koşullarında dayanıklılık göstermektedir.
 • Kaynaksız birleşimi ile daha diğer çeşitlere göre mukavemeti yüksektir.
 • Deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklıdır.
 • Fibercement levhalar ile yanmaz, sudan etkilenmez.
 • Yüksek kalitededir.
 • Sevkiyatı kolaydır.
 • Bir çok kez kullanılmaktadır.
 • Yükleme ve montaj kolaylığı sağlamaktadır.

 Prefabrik Nedir? 

İngilizce prefabricate (parçaları önceden hazırlamak) kelimesinden dilimize yerleşmiş prefabrike kavramı; yapıyı oluşturan tüm parçaların önceden fabrika ortamında ön üretiminin yapılarak, montajın yapılacağı yere nakledilerek, daha önceden statik hesaplamaları yapılmış parçaların montajının yapılmasının ardından oluşan yapıların genel adıdır.

Ülkemizde bu kavram Gölcük, Düzce ve Van depremlerinin ardından önem kazanmıştır. Bir çok avantajı ile betonarme yapıların yerine tercih edilen hazır yapılar denildiğinde ilk akla gelen ürünler prefabrike ev çözümleridir. Bunun yanında bir çok amaç için kullanılmaktadır. Bunların başlıcaları: şantiye yapıları, ofisler, sosyal tesisler, okullar, hastaneler, kamp yapıları, askeri yapılar olarak sıralanabilir.

Frigorifik Kasa

Lojistik alanlarda kullanılan araçlar için genellikle frigorifik kasa kullanımı tavsiye edilmektedir. Bu tür ürünler teknolojik olarak üstün standartlarda olduğu için sağlık koşullarına da uygun olan nakliye fırsatı sunmaktadır. Yüzey dayanıklılığı çok yüksek olan ürünlerdir. Üretimde kullanılan teknikle son derece uyumlu olan kimyasal maddeler wet in wet teknolojisiyle bir araya getirilmiştir. Bu teknolojilerin bir araya gelmesiyle panellerin hem iç hem dış yüzeylerinde kullanımı sağlanan cam takviyeleri de polyester olarak seçilmiştir. Bu yönleri ile nakliyesi yapılacak olan ürünlerin hava koşullarından etkilenmesinin önüne geçilmiştir. Mobil nitelik taşıyan frigorifik kasa, dış çerçevelerinde ise özel olarak dizayn edilmiş eloksallı alüminyum profil kullanımı yapılmıştır. Bu özellik sayesinde ortam sıcaklığı korunmaktadır. Arka kapının dış çerçeve ile uyumlu yapısı da gözlerden kaçmamaktadır. Öyle ki  kaliteli paslanmaz çelik malzeme kullanımına paralel olarak nakliyatı yapılması planlanan ürünlerin soğutucu ya da ısıtıcı aracı olarak kullanıldığı da gözlemlenmektedir. Bu nedenle nakliye firmaları tarafından birincil olarak seçilen malzemelerden biri haline geldiğini söylemek mümkün olacaktır.

Copyright ©2022 www.sav.com.tr - Tüm Hakları saklıdır - Sav Konteyner & Prefabrik Yapı HD
f t g m

Kalite Politikamız

Üstün özelliklere sahip yüksek kaliteli ürünlerimizle müşteri memnuniyetini ön planda ve en üst seviyede tutmak, kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. Bu alanda sürekli olarak yenilikleri takip ederek gerek teknoloji gerekse ürün kalitesi çerçevesinde gelişimi sürdürmek, bunu gerçekleştirirken yasal mevzuatlar çerçevesinde güçlü bir takım çalışması anlayışını benimseyerek şirketimizin başarısını daha yüksek seviyelere çıkarmak, başarı eğitilmiş insanla elde edilebilir anlayışı ile çalışan personelimizin eğitimine önem vererek her anlamda sektörün lider kuruluşu olmak ve bunu korumak kalite politikamızın hedefidir.

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Firmamızın faaliyet sürdürdüğü sektöründe, sunmakta olduğumuz ürün, hizmet ve benzeri tüm faaliyetlerimizde; “gelen istekler doğrultusunda müşterilerimizle daha iyi ilişkiler kurmayı, aramızdaki iletişimin daha da güçlenmesi için yasal mevzuatlara bağlı kalmak ve ekonomik şartları göz önünde bulundurmak, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı da sürece dahil etmek koşuluyla, tarafımıza ulaşan şikayetleri kısa sürede çözümlemeyi, ürün ve hizmet kalitemizi de temel ilkeler doğrultusunda geliştirmeyi taahhüt ediyoruz.”

Sürdürülebilirlik ve Çevre Politikamız

Birleşmiş Milletler Çevre ve Kalkınma Komisyonu’nun 1987 yılı tanımına göre:

“İnsanlık, gelecek kuşakların gereksinimlerine cevap verme yeteneğini tehlikeye atmadan, günlük ihtiyaçlarını temin ederek, kalkınmayı sürdürülebilir kılma yeteneğine sahiptir.”

Doğal çevre eski bir kızıl derili ata sözünde de belirtildiği gibi bizlere atalarımızdan miras kalmamıştır. Bizler doğayı çocuklarımızdan ödünç aldık. Bu nedenle gelecek nesillere nasıl bir çevre bırakacağımız oldukça önemlidir. Bu noktada sürdürülebilirlik kavramı büyük önem kazanmaktadır.